Zdrowo.pl propaguje zdrowe zycie

Opublikowano: 9 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W 2002r. na łamach medycznego portalu zdrowo.pl będzie umieszczanych szereg informacji, artykułów, konkursów tematycznie związanych ze zdrowiem.

Co miesiąc dominować będzie inna tematyka, np. otyłość, cukrzyca, alergia, jaskra, zagadnienia związane z dziećmi niepełnosprawnymi itd. Pełny program z wykazem tematów, które będą poruszane w 2002r. znajduje się na stronach http://www.zdrowo.pl pod hasłem projektu „ŻYJ ZDROWO!”

Projekt ten powstał w celu promocji zdrowia poprzez sieć internet. Wszystkie materiały publikowane w tym czasie będą miały podstawowe cechy publikacji w portalu zdrowo.pl, a mianowicie:
ˇ będą pisane przez lekarzy lub osoby kompetentne w danym temacie,
ˇ język artykułów będzie zrozumiałym dla każdego, czyli nie będzie to język naukowy,
ˇ nie będą to rozległe wywody tylko rzetelne i ciekawe informacje na dany temat.

Jednymi z uczestników tego projektu są Polskie Towarzystwo Profilaktyki Jaskry i Strona Dzieci Sprawnych Inaczej.
Pomysł edukacyjno-informacyjnej roli witryn internetowych nie jest nowy. Wiele serwisów medycznych publikuje ciekawe artykuły medyczne. Od dawna w portalu zdrowo.pl umieszczane są linki do serwisów tworzonych przez kompetentne instytucje i osoby.

Twórcy projektu „ŻYJ ZDROWO!” postanowili nie tylko prezentować co miesiąc określone tematy ale również wyszukiwać w sieci internet dla swoich czytelników ciekawe witryny tematycznie związane ze zdrowiem. Będą również prowadzone konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Celem projektu jest szerokie rozpowszechnienie ogólnej wiedzy o zdrowiu, która sama w sobie jest już podstawowym elementem profilaktyki zdrowia, a nawet leczenia.

Czytelnik korzystający z artykułów w zdrowo.pl ma od razu do dyspozycji katalog usług medycznych, w którym wszystkie fachowe pojęcia mają swoje krótkie opisy, Internauta może korzystać również z listy dyskusyjnej wymieniając tu swoje poglądy.

Do dyspozycji jest również jedyna w Polsce giełda medyczna, vademecum pacjenta, oddzielny dział „serwisy tematyczne” i wiele innych ciekawych informacji związanych ze zdrowiem.

W styczniu portal zdrowo.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką nadwagi i otyłości.

http://www.zdrowo.pl

Sylwester KozakZdrowo.pl propaguje zdrowe zycie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.