zdrowo.pl rośnie w siłę

Opublikowano: 20 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W styczniu znacznie zwiększyło się zainteresowanie portalem medycznym zdrowo.pl, który zanotował ponad dwukrotny wzrost oglądalności.
Jak twierdzi dyrektor do spraw medycznych lek. med. Arkadiusz Konieczny: „Jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej, jaką stanowi sam portal. Porównanie z górą lodową przypomina mi słowa, które wypowiedział mój wykładowca na Akademii Medycznej Prof. dr hab. Marian Wilimowski opisując wiedzę tego świata. Powiedział, iż ludzkość zrobiła zaledwie krok u jej podnóża, ale to co widać to tylko ta część góry, która jest nad powierzchnią wody. Główna jej masa jest pod wodą, niewidoczna…”

Rzeczywiście uruchomiona w tym miesiącu wyszukiwarka zaczyna uzmysławiać nam nie tylko rozmiar katalogu usług medycznych w portalu, ale również niezwykłą jego specyfikę.
Chyba wreszcie powstała wyszukiwarka, która daje bardzo precyzyjne
odpowiedzi na nasze pytania. Pisząc np. „USG” w wyniku wyszukiwania
otrzymujemy dokładnie to, czego szukamy. Na dodatek z prostym, krótkim i zrozumiałym opisem pojęcia. Sam link prowadzi do odrębnego działu ultrasonografii z podziałem na jej rodzaje, gdzie odnajdujemy również, krótkie opisy tych pojęć. Niektóre z tych badań są tak rzadkie, że bardzo mało jednostek je wykonuje, stąd taka ilość informacji.

Zapewne jednak lekarze bardzo szybko zorientują się jakie to daje możliwości i z pewnością będzie ich tam coraz więcej.

To jednak tylko ten przysłowiowy „wierzchołek, góry lodowej”, bo gdy
wejdziemy do wyszukiwarki zaawansowanej możemy wpisywać nawet nazwy własne i natychmiast otrzymywać rezultaty.

Portal zdrowo.pl nie tylko ogranicza się do własnych informacji na tematy związane ze zdrowiem. Stworzył oddzielny dział do którego systematycznie dodawane są nowe linki serwisów i innych medycznych portali traktujących w sposób kompetentny o zagadnieniach zdrowotnych. Również tu mamy duże ułatwienie w korzystaniu z tych informacji bo tematy są ujmowane w krótkie, proste hasła i uszeregowane alfabetycznie.

http://www.zdrowo.pl

Sylwester Kozakzdrowo.pl rośnie w siłę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.