Zgarniaj nagrody ze Sferią

Dla wszystkich, którzy lubią niespodzianki, operator telekomunikacyjny Sferia S.A. przygotował akcję pt. Dopasuj sobie nagrodę. Do wygrania jest ponad 30 tysięcy nagród, m.in. laptopy, telewizory LCD i odtwarzacze mp4. Promocja potrwa miesiąc – od 21 sierpnia do 21 września.
Po pierwsze, Sferia przygotowała serię specjalnych kart, które będą rozdawane w weekendy na terenie centrów handlowych oraz w okolicach salonu operatora przy ulicy Koszykowej w Warszawie. Każda karta gwarantuje wygraną – wystarczy udać się do najbliższego salonu Sferii, aby dowiedzieć się, co się wygrało.

Ponadto do zabawy można przystąpić biorąc udział w jednej z dwóch loterii. W pierwszym przypadku należy odwiedzić salon Sferii, wypełnić formularz i wrzucić go do urny. W jednorazowym losowaniu do wygrania są m. in. iPody, ekspresy do kawy oraz aparaty fotograficzne.

Druga loteria dotyczy osób, które podpiszą z operatorem umowę lub dokonają zakupu związanego z NOMADIC NA KARTĘ za minimum 100 zł (może to być samo doładowanie lub zakup zestawu wraz z doładowaniem) w okresie trwania promocji. Wśród tych osób rozlosowane zostaną cenne nagrody oraz nagroda główna w postaci czeku na 10 000 zł.

Karty będą rozdawane w następujących centrach handlowy: CH King Cross Praga, CH Reduta, CH Wileńska, CH Wola Park, CH Bemowo, Galeria „Piotr i Paweł” na Tarchominie.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry