Zgarniaj nagrody ze Sferią

Dla wszystkich, którzy lubią niespodzianki, operator telekomunikacyjny Sferia S.A. przygotował akcję pt. Dopasuj sobie nagrodę. Do wygrania jest ponad 30 tysięcy nagród, m.in. laptopy, telewizory LCD i odtwarzacze mp4. Promocja potrwa miesiąc – od 21 sierpnia do 21 września.
Po pierwsze, Sferia przygotowała serię specjalnych kart, które będą rozdawane w weekendy na terenie centrów handlowych oraz w okolicach salonu operatora przy ulicy Koszykowej w Warszawie. Każda karta gwarantuje wygraną – wystarczy udać się do najbliższego salonu Sferii, aby dowiedzieć się, co się wygrało.

Ponadto do zabawy można przystąpić biorąc udział w jednej z dwóch loterii. W pierwszym przypadku należy odwiedzić salon Sferii, wypełnić formularz i wrzucić go do urny. W jednorazowym losowaniu do wygrania są m. in. iPody, ekspresy do kawy oraz aparaty fotograficzne.

Druga loteria dotyczy osób, które podpiszą z operatorem umowę lub dokonają zakupu związanego z NOMADIC NA KARTĘ za minimum 100 zł (może to być samo doładowanie lub zakup zestawu wraz z doładowaniem) w okresie trwania promocji. Wśród tych osób rozlosowane zostaną cenne nagrody oraz nagroda główna w postaci czeku na 10 000 zł.

Karty będą rozdawane w następujących centrach handlowy: CH King Cross Praga, CH Reduta, CH Wileńska, CH Wola Park, CH Bemowo, Galeria „Piotr i Paweł” na Tarchominie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry