Zgnieść stres w zarodku

Ciężka praca, pogoń za pieniędzmi, wyścig szczurów – jakkolwiekby tego nie nazwać praca czy prowadzenie własnej działalności kosztuje nas wiele nerwów. Urlop to jedyny sposób na podładowanie akumulatorów.

Na rynku aż roi się od ofert biur turystycznych. Każde z nich kusi wycieczkami, które na długo zapadną w pamięć. W zasadzie jednak niezależnie od miejsca pobytu gwarantują nam to samo – hotel w modnym kurorcie, basen, plażę, posiłki najczęściej w wersji all inclusive (a w perspektywie dodatkowe kilogramy). Gdzie się nie ruszysz masa turystów i wszędzie dzwoniące komórki. Ciężko odpocząć w takich warunkach i zregenerować siły, a już na pewno nie ma mowy, aby choć na chwilę zapomnieć o pracy.

Dwa w jednym, czyli udane wakacje i jednocześnie ucieczkę od zgiełku miasta mogą zagwarantować organizatorzy wypraw off-road. Firmy te specjalizuje się w organizacji podróży w najciekawsze miejsca na naszym globie. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający. Przykładowo Globtroter4x4 organizuje wycieczki również dla rodzin z dziećmi. Uczestnicy poznają uroki prawdziwej wyprawy w dzień, w nocy natomiast wypoczywają w luksusowym hotelu popijając drinki z palemką.
Brzmi jak balsam dla skołatanych nerwów, ale często boimy się spróbować czegoś nowego. Wbrew obiegowym opiniom wyprawy off-road nie są wcale wyprawami ekstremalnymi. To nie skok na bungee, ale prawdziwy relaks i niepowtarzalna możliwość poznania kraju od kuchni. Wszak każdego roku wakacje nie mogą wyglądać tak samo. Ucieczka samochodem terenowym od pracy i marudnego przełożonego czy pracownika to doskonały sposób na przyszłoroczny urlop.

Jedną z wypraw, której fundatorem jest właśnie firma Globtroter 4×4, można wygrać od końca września w konkursie „Wyprawa do Maroko i 1000 nagród” organizowanym przez portal Cafe News.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top