Zima w portalu turystycznym Wakacje.pl

Opublikowano: 10 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Wakacje.pl na sezon zimowy 2003/2004 uruchomił 2 nowe adresy internetowe promujące wyjazdy w zimie. Strona sylwester.wakacje.pl wychodzi naprzeciw Internautom chcącym tanio i przyjemnie spędzić okres świąteczny i sylwestra w ciekawym miejscu. Bogata baza ofert i znakomicie funkcjonująca wyszukiwarka pozwala znaleźć wyjazd na „każdą kieszeń” w dowolnym zakątku świata.

Kolejna witryna narty.wakacje.pl wyodrębnia wszystkie wyjazdy związane z aktywnym wypoczynkiem zimowym. Nowa strona umożliwia promowanie wyjazdów narciarskich w katalogach i wyszukiwarkach. „Postanowiliśmy uzupełnić wartość merytoryczną serwisu. Wakacje.pl dotąd były postrzegane, jako portal związany z wypoczynkiem letnim. Wprowadzone zmiany przyczynią się do wzrostu sprzedaży w okresie zimowym” – stwierdził Mariusz Panek – Dyrektor Finansowy Wakacje.pl”

Ponadto 1. grudnia. 2003 roku Wakacje.pl podpisały umowę o współpracy partnerskiej z portalem zimowym Narty.pl.

„Narty.pl, najpopularniejszy portal narciarki istnieje od 1998 roku. Został założony przez entuzjastów narciarstwa, w ciągu kilku lat wyrósł na lidera wśród polskich portali narciarskich. Ilość użytkowników serwisu rośnie z roku na rok – w ubiegłym sezonie (2002/2003) mieliśmy ponad 700 000 unikalnych wizyt” – mówi Piotr Burda z Narty.pl

„Wspólne przedsięwzięcie z liderem usług turystycznych w polskim internecie ma na celu zwiększenie atrakcyjności naszej oferty. Chcemy oferować naszym internautom dostęp do największej oferty turystycznej, a to jest możliwe tylko z dużym i godnym zaufania partnerem, a takim na pewno są Wakacje.pl” – stwierdził Piotr Burda, Redaktor Naczelny Narty.pl.”

„Współpraca z Narty.pl pozwoli naszemu portalowi dotrzeć z obszerną bazą ofert turystycznych do szerokiej grupy internautów, którzy są zainteresowani sportami zimowymi, jak również wypoczynkiem w górach. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak popularnym portalem, jakim są www.narty.pl” – mówi Michał Kaczorowski z Wakacje.pl.

http://sylwester.wakacje.pl
http://narty.wakacje.pl
http://www.narty.pl

Sylwester KozakZima w portalu turystycznym Wakacje.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.