Zimowa promocja w środku lata od VTrip.pl

Opublikowano: 17 sierpnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal turystyczny VTrip.pl już latem przygotował pierwszą promocję dla osób zainteresowanych wyjazdami narciarskimi. Przedsprzedaż oferty „Zima 2007/2008” jest dostępna na stronie www.narty.vtrip.pl.
VTrip.pl proponuje możliwość rezerwacji imprez zimowych we włoskich Dolomitach w atrakcyjnych cenach. Promocje obejmują wyjazdy grudniowe z darmowym ski-passem. Rezerwując taką imprezę klienci otrzymają rabat w wysokości 12%. Promocja trwa do końca sierpnia.

– Z roku na rok odnotowujemy  coraz większe zainteresowanie rezerwacją imprez narciarskich już w czasie lata. Klienci nauczeni doświadczeniem wiedzą, że w tym okresie mogą liczyć na promocje cenowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się więc te obiekty hotelowe, których cena właśnie latem jest najatrakcyjniejsza – mówi Agnieszka Ziaja, kierownik sprzedaży w portalu VTrip.pl.

Sylwester KozakZimowa promocja w środku lata od VTrip.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.