Zimowa promocja w środku lata od VTrip.pl

Portal turystyczny VTrip.pl już latem przygotował pierwszą promocję dla osób zainteresowanych wyjazdami narciarskimi. Przedsprzedaż oferty „Zima 2007/2008” jest dostępna na stronie www.narty.vtrip.pl.
VTrip.pl proponuje możliwość rezerwacji imprez zimowych we włoskich Dolomitach w atrakcyjnych cenach. Promocje obejmują wyjazdy grudniowe z darmowym ski-passem. Rezerwując taką imprezę klienci otrzymają rabat w wysokości 12%. Promocja trwa do końca sierpnia.

– Z roku na rok odnotowujemy  coraz większe zainteresowanie rezerwacją imprez narciarskich już w czasie lata. Klienci nauczeni doświadczeniem wiedzą, że w tym okresie mogą liczyć na promocje cenowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się więc te obiekty hotelowe, których cena właśnie latem jest najatrakcyjniejsza – mówi Agnieszka Ziaja, kierownik sprzedaży w portalu VTrip.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry