Zimowe atrakcje na VTrip.pl

Portal turystyczny VTrip.pl. zainaugurował sezon zimowy. Akcja pod hasłem „Całe góry zimowych atrakcji” kryje szereg ofert białego szaleństwa.
Wszystkie oferty wyjazdów zimowych zamieszczone zostały w specjalnym, dedykowanym serwisie znajdującym się pod adresem narty.vtrip.pl. Oferta obejmuje wyjazdy indywidualne oraz grupowe do państw i regionów białego szaleństwa najchętniej wybieranych przez Polaków.

Oprócz popularnych kurortów austriackich, włoskich czy francuskich, znaleźć tu można propozycje wypoczynku w Czechach, na Słowacji oraz w polskich zimowych stolicach. Nie zabrakło także wielu atrakcyjnych ofert na otwarcie sezonu zimowego, tzw. FREE SKI (listopad/grudzień br.) z darmowymi karnetami na wyciągi.

Oferta zimowa zawiera także propozycje przygotowane wyłącznie dla klientów portalu VTrip.pl. Charakteryzują się one przede wszystkim wyjątkowymi cenami. Obecnie trwa wielka promocja. Osoby, które dokonają rezerwacji lub opłacą wyjazd zimowy do 14. października br. otrzymają zniżkę 100 zł na osobę przy rezerwacji hotelu lub 10% rabatu za cały apartament.

Serwis zimowy portalu VTrip.pl – narty.vtrip.pl – oprócz specjalnie dobranej oferty i charakterystycznej zimowej kolorystyki, wyposażony został w narzędzia ułatwiające internautom wybór ofert. Pierwszym z nich jest nowa wyszukiwarka narciarska, która uwzględnia tylko miejscowości i terminy związane z ofertą zimową. Drugim z kolei, to szczegółowe opisy regionów narciarskich zawierające charakterystykę regionu i położonych w nim miejscowości, mapy tras narciarskich oraz mini fotogalerie. Opisy regionów znajdują się kontekstowo przy każdej ofercie. Wreszcie po trzecie internauta może zapisać się do newslettera uwzględniającego wyłącznie oferty zimowe.

„Pracując nad serwisem zimowym mieliśmy na uwadze przede wszystkim klienta – osobę, która chce szybko i trafnie znaleźć ofertę, a następnie dowiedzieć się jak najwięcej o wybranej przez siebie ofercie oraz miejscowości i regionie, gdzie zamierza spędzić zimowy urlop. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje wiele osób, a tym który się na nią skuszą, dostarczy wielu niezapomnianych przeżyć” – mówi Agnieszka Ziaja z portalu turystycznego VTrip.pl.

www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry