Zimowy VTrip.pl

Opublikowano: 11 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Po gorącym sezonie letnim i widocznej obecności w Internecie, portal turystyczny VTrip.pl intensywnie przygotowuje się do sezonu zimowego 2005/2006. Świadczy o tym zmieniona kolorystyka strony oraz specjalnie przygotowana i wyselekcjonowana na ten okres oferta. Liczne i różnorodne propozycje wyjazdów zostały zamieszczone w jednym miejscu pod adresem zima.vtrip.pl i podzielone w taki sposób, by wyszukiwanie było wygodne, proste i szybkie.

– Cenimy czas użytkowników naszego portalu, dlatego zależy na tym, by każdy dotarł do interesującej go oferty szybko i trafnie, czyli znalazł to, czego naprawdę oczekuje. Przygotowując akcję 'Zima z VTrip.pl' bazujemy na własnym doświadczeniu. Podobne rozwiązanie zastosowaliśmy w ubiegłym roku. Pomysł spodobał się internautom i przyniósł wymierne efekty – mówi Piotr Kluczewski z portalu VTrip.pl.

Oferta zimowa obejmuje wyjazdy indywidualne i rodzinne na narty oraz snowboard do Włoch, Austrii, Czech, Słowacji oraz Polski. W oddzielnej kategorii pod nazwą 'Sylwester' zamieszczono cieszące się dużą popularnością propozycje wyjazdów świąteczno-sylwestrowych, zarówno do Polski, jak i poza granice naszego kraju. Także w osobnej pozycji znalazły się bardzo atrakcyjne wyjazdy 'FREE SKI' kuszące darmowymi karnetami oraz obozy młodzieżowe, oferujące gratisowe szkółki narciarskie.

Pomyślano także o tych osobach, które nie lubią zimna i 'białego szaleństwa' i najchętniej spędziłyby okres zimowy w ciepłych krajach. Specjalnie dla nich, pod hasłem 'Egzotyka', zamieszczono ciekawe i co najważniejsze – intratne cenowo – oferty wypoczynku m.in. na Kubie, Bali, Jamajce, Dominikanie, w Tajlandii i Peru.

– Ofertę zimową tak dobieramy, by z jednej strony zapewnić użytkownikom portalu Vtrip.pl korzystną cenę, a z drugiej zapewnić im świetną zabawę. Pragnę jeszcze podkreślić, że to dopiero początek 'ataku zimy' w naszym portalu. W planach mamy wiele niespodzianek, dlatego warto nas odwiedzać – dodaje Piotr Kluczewski.

http://www.vtrip.pl

Sylwester KozakZimowy VTrip.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.