Złote strony Wprost

Wprost organizuje nieustający konkurs na najlepsze strony internetowe. Co tydzień spośród nadsyłanych do nas zgłoszeń wybierać będziemy Złotą stronę tygodnia Wprost, co miesiąc Złotą stronę miesiąca Wprost; a raz na rok tę najlepszą w roku.

Sieć www to także chaos, w którym zginąć mogą najlepsze prezentacje, najciekawsze pomysły. Chcemy, by autorzy najlepszych witryn dali się wszystkim poznać szerzej. Dlatego proponujemy konkurs na Złote strony internetowe Wprost, mówi Bartłomiej Leśniewski, sekretarz redakcji Wprost Online.

Zgłoszenia strony do konkursu dokonać może każdy, nie tylko właściciel witryny czy domeny. Co tydzień kapituła konkursu, czyli dział Intermedia tygodnika Wprost, dokona wyboru strony tygodnia.

Stronę zaprezentujemy nie tylko w witrynie Wprost Online, ale i drukiem w tygodniku. Strona zyska też prawo do posługiwania się znakiem Złotej Strony Wprost.

Dla wielu witryn będzie to dobra forma promocji, przyciągnięcia uwagi tych, którzy jeszcze na nią nie zajrzeli, ocenia Krzysztof Król, szef działu Intermedia tygodnika Wprost.

Dodatkowo: zgłaszający stronę (niekoniecznie właściciel) otrzyma nagrodę rzeczową lub finansową.

Spośród Złotych stron tygodnia raz w miesiącu wybierać będziemy tytuł Złotą Stronę Miesiąca. Tym razem o wyborze nie będzie jednak decydować kapituła, a sms-owe głosowanie internautów. Raz w roku, w podobny sposób zorganizowany zostanie konkurs na Złotą Stronę Roku Wprost.

http://www.wprost.pl/zlotestrony

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top