Złoty Bit dla BPSC

BPSC otrzymało nagrodę „Złotego Bita” podczas zakończonej w Warszawie konferencji „ GigaCon – IT w Budownictwie”. Uczestnicy spotkania wyróżnili system Impuls 5, autorstwa BPSC, dedykowany branży budowlanej.

W trakcie konferencji prezentowano m.in. kwestie związane z zarządzaniem projektami budowlanymi i dokumentacją projektową. Impreza stała się znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji wśród specjalistów sektora budowlanego. Celem samego konkursu „Złoty Bit” jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań informatycznych. Wyboru dokonują uczestnicy konferencji w podczas głosowania odbywającego się na zakończenie imprezy.

Zintegrowany system informatyczny klasy ERP – Impuls 5, dedykowany branży budowlanej jest specjalistycznym rozwiązaniem umożliwiającym kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi. Impuls 5 wraz z oprogramowaniem partnerskim jest narzędziem dla średnich i dużych przedsiębiorstw budowlanych we wszystkich fazach projektu – począwszy od działań przygotowawczych i wyboru inwestora, aż po zakończenie projektu i podsumowanie wyników. System gwarantuje m.in. wzrost bezpieczeństwa kontraktów, przejrzystość wszystkich działań i możliwość szybkiego podejmowania czynności korygujących, lepszą współpracę z podwykonawcami oraz efektywniejszą komunikację z pracownikami pomimo dużego rozproszenia inwestycji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top