Złoty Bit dla BPSC

BPSC otrzymało nagrodę „Złotego Bita” podczas zakończonej w Warszawie konferencji „ GigaCon – IT w Budownictwie”. Uczestnicy spotkania wyróżnili system Impuls 5, autorstwa BPSC, dedykowany branży budowlanej.

W trakcie konferencji prezentowano m.in. kwestie związane z zarządzaniem projektami budowlanymi i dokumentacją projektową. Impreza stała się znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji wśród specjalistów sektora budowlanego. Celem samego konkursu „Złoty Bit” jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań informatycznych. Wyboru dokonują uczestnicy konferencji w podczas głosowania odbywającego się na zakończenie imprezy.

Zintegrowany system informatyczny klasy ERP – Impuls 5, dedykowany branży budowlanej jest specjalistycznym rozwiązaniem umożliwiającym kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi. Impuls 5 wraz z oprogramowaniem partnerskim jest narzędziem dla średnich i dużych przedsiębiorstw budowlanych we wszystkich fazach projektu – począwszy od działań przygotowawczych i wyboru inwestora, aż po zakończenie projektu i podsumowanie wyników. System gwarantuje m.in. wzrost bezpieczeństwa kontraktów, przejrzystość wszystkich działań i możliwość szybkiego podejmowania czynności korygujących, lepszą współpracę z podwykonawcami oraz efektywniejszą komunikację z pracownikami pomimo dużego rozproszenia inwestycji.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry