Zmiany na Fotosik.pl

Serwis umożliwiający dzielenie się zdjęciami Fotosik.pl wprowadził nowy, ulepszony mechanizm dodawania zdjęć oraz wzbogacił serwis o nową sekcję Czytelnia z publikacjami dotyczącymi fotografii.

 

Nowa funkcjonalność znacznie ułatwia i przyspiesza dodawanie oraz organizację zdjęć w serwisie, oferując użytkownikom wygodny sposób na przyporządkowanie zdjęć do albumu, oznaczenie kategorią tematyczną oraz opisanie poszczególnych zdjęć. Dzięki nowemu narzędziu użytkownicy portalu będą mogli jeszcze łatwiej organizować swoje zdjęcia, jednocześnie prezentując je w bardziej atrakcyjny sposób oraz znacznie ułatwiając pozostałym użytkownikom dotarcie do wybranych przez użytkownika zdjęć.

Kolejną nowością w serwisie Fotosik.pl jest dział Czytelnia, w którym użytkownicy serwisu znajdą wiele ciekawych Zmiany na Fotosik.pl 1aktualności i porad z tematyki szeroko pojętej fotografii. W aktualnościach pojawią się informacje dotyczące samego serwisu i związanej z nim społeczności użytkowników, a także informacje o nowościach sprzętowych, ciekawych imprezach fotograficznych, konkursach oraz wiele innych ciekawostek ze świata fotografii. W Czytelni znalazły się również poradniki, o tym, jak robić dobre zdjęcia, jak i za ile kupić dobry sprzęt. Wszystkie publikacje zostaną wzbogacone atrakcyjnym materiałem zdjęciowym. W dziale Czytelnia oprócz materiałów tworzonych przez zespół Fotosik.pl i współpracowników znajdą się także materiały ze znanych i lubianych serwisów i blogów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry