Zmiany na szczycie TEQUILA Polska

Przemysław Wojak, dotychczasowy Partner Zarządzający i Dyrektor Kreatywny stanął na czele agencji TEQUILA\Polska. Przez kilkanaście ostatnich miesięcy kierował agencją wspólnie z Arkadiuszem Piechockim, który rozstaje się z firmą.

Przemysław Wojak od 2000 roku zajmuje w TEQUILA\Polska stanowisko Dyrektora Kreatywnego, a od 2007 roku Partnera Zarządzającego. Jest cenionym specjalistą w branży reklamowej. Nadzorował wiele nagradzanych projektów agencji, doprowadzając TEQUILA\Polska do znaczących sukcesów. Między innymi pod jego kierownictwem agencja zdobyła dziewięciokrotnie tytuł Agencji Roku. Został jej przyznany pięciokrotnie przez środowisko reklamowe w  branżowym konkursie Impactor oraz czterokrotnie przez miesięcznik „Media i Marketing Polska”.

Arkadiusz Piechocki, dotychczasowy Partner Zarządzający współtworzył i zarządzał agencją BTL Group, która następnie została przyłączona już pod nazwą TEQUILA\Polska do globalnej sieci TBWA Group. Po powstaniu \DATA SOLUTIONS stanął na jej czele jako Dyrektor Zarządzający. Jego dalsze plany zawodowe nie są na dzień dzisiejszy znane.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top