Zmiany w Bankier.pl

Bankier.pl wprowadza zmiany personalne na stanowiskach: Dyrektor Programowy Bankier.pl oraz Redaktor Naczelny Przeglądu Finansowego Bankier.pl.

Na początku kwietnia nastąpią zmiany personalne w załodze Bankier.pl. Bogusław Półtorak, Główny Ekonomista Bankier.pl S.A., obejmie dodatkowo stanowisko Dyrektora Programowego Bankier.pl oraz Redaktora Naczelnego Grupy Bankier.pl. Stanowisko Dyrektora Programowego piastował do tej pory Michał Macierzyński, który z końcem kwietnia kończy współpracę z portalem i podejmuje nowe wyzwania zawodowe.

Bogusław Półtorak związany jest z portalem Bankier.pl od 2000 roku. Jest również adiunktem w Katedrze Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz autorem książek o tematyce finansowej, licznych analiz, artykułów i opracowań naukowych. Specjalizuje się w zakresie pośrednictwa finansowego, systemów finansowania nieruchomości oraz innowacyjnych produktów finansowych.

Michał Kryński zajmie stanowisko Redaktora Naczelnego Przeglądu Finansowego Bankier.pl oraz analityka działu Finanse Osobiste. Michał Kryński związany jest z Grupą Bankier.pl od dwóch lat. W tym czasie zajmował stanowisko zastępcy redaktora naczelnego Przeglądu Finansowego Bankier.pl. Od kilku lat związany jest z bankowością i prasą ekonomiczną.

Bankier.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top