Zmiany w CR Media

Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku Departament Internetu CR Media przechodzi zmiany, związane głównie z reorganizacją personalną i rozbudową działu.

Zmiany w strukturze CR Media rozpoczęły się już w lipcu ubiegłego roku, kiedy to stanowisko Dyrektora Departamentu Internetu objął Jacek Kołtonik, a cały Dział w celu zwiększenia wydajności i jakości oferowanych usług został podzielony na zespoły Media Plannerów przypisane do poszczególnych klientów – domów mediowych i agencji interaktywnych. Kolejnym krokiem w reorganizacji działu jest powołanie na stanowisko Zastępcy Dyrektora Gwidona Humeniuka, który dotychczas zajmował stanowisko Key Account Managera. Gwidon Humeniuk przejmie część obowiązków Jacka Kołtonika oraz skupi się m.in. na rozwoju oprogramowania Departamentu Internet, jak również wprowadzeniu systemu eCRM-owego.

Do zespołu dołączyła także kolejna osoba, Bartosz Krzewski, który w dziale planowania objął stanowisko Junior Media Plannera. 'Cały czas się rozwijamy, dlatego też w chwili obecnej firma prowadzi kolejną rekrutację, poszukując osób do działu planowania i działu obsługi klienta’ – powiedział Jacek Kołtonik.

http://www.crmedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top