Zmiany w MediaLink

Opublikowano: 15 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na początku kwietnia MediaLink.pl wprowadził na swoje łamy nową oprawę graficzną i nowe logo, dodatkowo uruchomiono bowiem dwa nowe podserwisy tematyczne.

W ramach MediaLink.pl uruchomiono dwa nowe podserwisy: CTIME.pl – poświęcony telekomunikacji i nowym technologiom, oraz SatNews.pl – multimedialny serwis poświęcony tematyce branży satelitarnej, będący uzupełnieniem serwisu SatKurier.pl. Sprzedaż powierzchni reklamowej witryn należących do MediaLink.pl została powierzona zewnętrznemu partnerowi – domowi mediowemu.

Kolejne zmiany w MediaLink.pl będą wprowadzane sukcesywnie. Serwis prowadzi obecnie rozmowy z kilkoma nowymi potencjalnymi partnerami. Niebawem zmianie ulegnie także struktura organizacyjna redakcji. Wiąże się to z poszerzeniem jej składu.

W warstwie informacyjnej MediaLink.pl zamierza skupić się na szybkich i doniesieniach dotyczących wydarzeń na rynkach mediów, reklamy, nowych technologii, telekomunikacji i branży satelitarnej.

Niebawem wprowadzone zostaną dla użytkowników serwisu MediaLink.pl pierwsze płatne usługi, oparte na SMS Premium i płatności kartami kredytowymi.

http://www.medialink.pl

Sylwester KozakZmiany w MediaLink

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.