Zmiany w Momentum Worldwide

Monika Szadkowska-Jurek objęła stanowisko Dyrektora Działu Promocji w Momentum Worldwide. Do jej obowiązków należy przede wszystkim nadzorowanie prac zespołów zajmujących się klientami agencji oraz praca nad rozwojem aktualnych klientów.
Dział Promocji to nowa komórka, wyodrębniona z działu Client Service Momentum Worldwide, zajmująca się egzekucją projektów promocyjnych. Szadkowska-Jurek przeszła do Momentum Worldwide z agencji San Markos, gdzie na stanowisku Group Account Directora zajmowała się działaniami new business oraz opieką nad klientami, m.in. Gadu-Gadu, RWE Stoen, Budimex, Multikino, Olympus i Sony. Przedtem zajmowała stanowisko Account Directora
w Saatchi&Saatchi, gdzie w 2000 roku zaczynała swoją karierę w reklamowej. Przez siedem lat pracy w tej agencji (w tym dwa lata w filii w Budapeszcie) pracowała z takimi klientami jak P&G, Millenium Bank, VISA, Sony czy Puma.

O swoich planach w Momentum Worldwide mówi: „Chcę rozwijać zgrany zespół Działu Promocji, jaki zastałam w Momentum, który zapewni klientom obsługę i realizację każdego projektu na najwyższym poziomie. Chciałabym aby klient miał pewność, że otrzymuje profesjonalną obsługę oraz wsparcie merytoryczne w postaci zespołu, który będzie wraz z nim pracował nad rozwojem jego biznesu.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry