Zmiany w ofercie GO!nternet

Opublikowano: 1 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W dniu 1 czerwca 2005 spółka GO Internet Sp. z o.o. wystartowała z nową oferta nielimitowanego dostępu do Internetu. Od dziś podstawowy abonament za najtańsze łącze dwukierunkowe kosztuje 99,00 zł netto.

Spółka przygotowała też nową ofertę sprzętową, debiutując na naszym rynku z urządzeniem wielofunkcyjnym F10. Jest to połączenie modemu satelitarnego DVB z modemem GPRS. Całość ma niezależne oprogramowanie i łączy się z komputerem za pomocą standardowej karty sieciowej Ethernet. Użytkownik może w ten sposób pominąć kłopotliwą kwestie instalowania oprogramowania na swoim komputerze.

W ofercie znalazła się też możliwość korzystania z Internetu jednokierunkowego, dla użytkowników chcących jedynie przyspieszyć posiadane już przez siebie łącze. Spółka korzysta obecnie z dwóch satelitów operatora satelitarnego SES-ASTRA 19.2E oraz 23.5E. Dostawcą łącz GPRS jestw dalszym ciągu PTK Centertel.

http://www.gointernet.pl

Sylwester KozakZmiany w ofercie GO!nternet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.