Zmiany w PoGodzinach.pl

Istniejący od czterech lat serwis PoGodzinach.pl, największy internetowy przewodnik po lokalach w głównych polskich miastach, zmienił właśnie szatę graficzną. Jest to pierwszy etap przebudowy serwisu prowadzony przez warszawską agencję interaktywną OpenDesign.

PoGodzinach.pl stało się bardzo popularnym miejscem, do którego zagląda coraz więcej poszukujących aktualnych informacji osób, obecnie serwis zawiera bazę 1 500 lokali z 6 miast w Polsce, i może poszczycić się liczbą użytkowników, która przekroczyła 30 000 miesięcznie (Badanie Prawdziwy Profil). Wyjątkową wartością PoGodzinach.pl w skali polskiego internetu jest ponad 13 000 recenzji lokali pisanych przez ich stałych bywalców, jak i przypadkowych gości.

W celu rozszerzenia zawartości serwisu nawiązana została współpraca z największą polską witryną muzyczną cgm.pl. PoGodzinach.pl zostanie w najbliższym czasie wzbogacone o content mobilny i nowe narzędzia interaktywne pozwalające m.in.. wysyłać kartki elektroniczne i MMSy do znajomych.

http://www.pogodzinach.pl/
http://www.opendesign.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top