Zmiany w portalu dlaStudenta.pl

Funkcjonujący w ramach portalu dlaStudenta.pl, dział dlaMaturzysty, zmienił layout i zawartość. Od dziś jest również dostępny pod adresem www.dlamaturzysty.pl.
Przeprowadzone zmiany to element generalnej modyfikacji portalu dlaStudenta.pl, który wg twórców w ciągu kilku miesięcy stanie się nowoczesnym serwisem, zbudowanym przy wykorzystaniu technologii zgodnych z najnowszymi standardami.

Dział dlaMaturzysty po kilkumiesięcznym okresie funkcjonowania przechodzi poważne zmiany. Poza zmianą layoutu, modyfikacji uległa nawigacja i układ treści. Znacznie zwiększyły się bazy danych, których przeszukiwanie jest teraz intuicyjne. Celem twórców działu było umożliwienie użytkownikom uzyskania interesujących ich informacji na kilka sposobów.

Treść działu to informacje przydatne maturzystom. Nowe dlaMaturzysty jest kompletnym przewodnikiem dla uczniów zaczynających myśleć o studiach. Dział zawiera opis procesów rekrutacyjnych na wszystkie uczelnie w Polsce. Wyszukiwanie informacji jest teraz dużo prostsze.

Treść działu jest również dostępna pod adresem www.dlamaturzysty.pl. Jak przekonuje Marek Wargocki, Prezes spółki Mind Media, nowego wydawcy serwisu – Jest to pierwszy etap budowy prężnej grupy medialnej. Wkrótce serwis dlaMaturzysty.pl zyska nową identyfikacją wizualną, co ułatwi jego samodzielne funkcjonowanie.

www.dlastudenta.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry