Zmiany w Work Service

Wrocławska firma Work Service aktywnie rozwija swoją działalność w sferze usług outsourcingowych. Jak wynika z badań firmy Interconnection Consulting z Wiednia, Work Service – zdecydowany lider w zakresie pracy tymczasowej, jest też największym na polskim rynku dostawcą rozwiązań outsourcingowych dla biznesu.
Firma przejmuje na zlecenie swoich klientów zarówno małe jaki i duże, bardziej złożone obszary działalności. Standardowe usługi outsourcingowe obejmują finanse i księgowość oraz obsługę procesów kadrowych, a także zarządzanie wierzytelnościami, zarządzanie informacją i zarządzanie personelem. Coraz większą popularność zdobywają świadczone przez Work Service kompleksowe usługi takie jak zarządzanie nieruchomościami czy też outsourcing sił sprzedaży i marketingu, będący rozwinięciem typowego merchandisingu i usług promocyjnych.

Work Service  kierowany przez Prezesa Zarządu Tomasza Szpikowskiego  nadal zajmuje pozycję lidera na polskim rynku agencji zatrudnienia oraz 4 miejsce pod względem udziałów w rynku pracoserwisu w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE-5). We wrześniu 2008 roku zarząd firmy zasilił Dariusz Rochman, który objął stanowisko Dyrektora Generalnego i zajmuje się przede wszystkim optymalizacją procesów wewnątrz Grupy Kapitałowej, dokończeniem procesu integracji zakupionych spółek, utrzymaniem pozycji firmy jako lidera pracy czasowej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz doprowadzeniem do debiutu Work Service na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Firma podjęła też współpracę z Robertem Kroolem, ekspertem w dziedzinie przywództwa i zarządzania sprzedażą o bogatym doświadczeniu w reorganizacjach przedsiębiorstw. Jest on obecnie Doradcą Zarządu ds. Rozwoju i wspólnie z Członkami Zarządu kreuje nowe kierunki, w których podążać będzie Work Service i zależne od niej spółki.

Jak twierdzi Jarosław Dymitruk  – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Operacyjny Work Service S.A. – dzięki wieloletniemu doświadczeniu, największej bazie rekrutacyjnej w Polsce oraz nowatorskim rozwiązaniom w zakresie pozyskiwania pracowników, Work Service jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów. Firma oferuje szereg działań zmierzających do podniesienia efektywności zarządzania personelem i zwiększenia wydajności pracy, a w tym niestandardowe narzędzia rekrutacji. Obecnie rozbudowywana jest flota Workobusów – pierwszych w kraju mobilnych stanowisk rekrutacyjnych, w pełni skomputeryzowanych i przystosowanych do przeprowadzania rozmów z potencjalnymi kandydatami do pracy. Workobusy Work Service są stale wykorzystywane w akcjach rekrutacyjnych dla naszych klientów zarówno w Polsce jak i na Ukrainie i Słowacji – mówi Dymitruk.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top