Zmiany w Zarządzie Telefonii Dialog SA

Opublikowano: 23 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W dniu 15 kwietnia 2003 roku decyzją zarządu KGHM Polska Miedź S.A, 100-procentowego właściciela Telefonii Dialog S.A, po rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko prezesa zarządu spółki, funkcje tę powierzono Tadeuszowi Kostce. Tadeusz Kostka pełnił obowiązki prezesa zarządu od 24 stycznia br.

Tadeusz Kostka jest związany z Telefonią Dialog od 1 stycznia 2000 roku. Od czerwca 2002 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ds. finansów. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Informatyki kierunek Ekonometria na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Był członkiem zarządu m.in. Exbud Wschód SA w Chełmie oraz głównym księgowym Viessmann sp. z o.o. we Wrocławiu.

Zdobył liczne certyfikaty z zakresu rachunkowości zarządczej oraz dyplom Ministerstwa Przekształceń Własnościowych. Posiada również uprawnienia doradcy podatkowego.

http://www.dialog.pl

Sylwester KozakZmiany w Zarządzie Telefonii Dialog SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.