Zmysłowe e-finanse

Opublikowano: 16 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wydawnictwo Gruner und Jahr, portal finansowy Money.pl oraz mBank uruchomiły nowy dział dla Pań – Twoje Finanse – w serwisie internetowym bizz.pl

Twoje Finanse kierowane są przede wszystkim do Internautek – kobiet, czytelniczek popularnych kobiecych tytułów. Ma charakter przede wszystkim praktycznego poradnika finansowego, którego głównym zadaniem jest przybliżenie kobietom w prosty i przyjazny sposób skomplikowanej materii świata finansów.

Nowy dział został podzielony na kilka kategorii, wśród których na uwagę zasługują – Co w finansach”, ABC Finansów, Zapytaj Eksperta.

W części „Co w finansach”” internautki znajdą zbiór artykułów poświęconych m.in. tematyce podatkowej oraz świadczeń emerytalnych. Obok artykułów znajdują się kalkulatory: emerytalny (Internautki mogą obliczyć swoją emeryturę z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz z ZUS-u) i walutowy (możliwość przeliczenia wg kursów średnich i celnych NBP). W niedalekiej przyszłości nowy dział zostanie rozszerzony o kolejne kalkulatory – m.in. podatkowy, odsetkowy, ryczałtowy, kredytowy, lokatowy.

http://www.finanse.bizz.pl

Sylwester KozakZmysłowe e-finanse

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.