Zniżki i płatności w jednym – Grono.net z Bankiem Zachodnim

Grono.net oraz Bank Zachodni WBK przygotowały dla użytkowników serwisu kartę płatniczą, która umożliwia otrzymywanie zniżek w gronowym programie partnerskim Strefa. Strefa.grono.net to mapa miejsc ze zniżkami w całej Polsce. Użytkownicy serwisu Grono.net sami wybierają bary, restauracje, sklepy czy kluby, które następnie są włączane do programu partnerskiego. Dodatkowo korzystają też z programu rabatowego BZWBK.
Członek społeczności Grono ma dwie możliwości korzystania ze Strefy.

Pierwsza to zamówienie karty Strefa za 29,99 zł. W tym przypadku może korzystać ze wszystkich zniżek, jednak sama karta nie spełnia żadnej dodatkowej funkcji.

Druga to otwarcie darmowego konta w BZWBK i otrzymanie karty płatniczej Grono, która – poza uprawnieniem do korzystania ze zniżek – daje także możliwość regulowania płatności  oraz bezpłatnego wypłacania gotówki w ponad 800 bankomatach BZWBK. Karta służy również do regulowania płatności w internecie. Standardowa opłata za kartę wynosi 15 zł, jednak po spełnieniu prostego wymogu dokonania trzech płatności bezgotówkowych w okresie pierwszych trzech miesięcy od wydania karty, bank nie pobiera opłaty za jej wydanie.

„Dzięki współpracy Grono.net i banku BZ WBK nasi użytkownicy mają możliwość bezpłatnego dołączenia do Strefy i zyskania jednocześnie karty płatniczej” – mówi Agata Piłka, Community Manager Grono.net. „Ci Gronowicze, którzy nie są zainteresowani otwieraniem konta, mogą zakupić zwykłą kartę strefową” – dodaje.

,,Główną przewagą tej karty jest to, że punkty partnerskie nie zostały z góry narzucone tak jak to ma miejsce w przypadku wielu innych kart z dedykowanym programem rabatowym, w którym użytkownicy mają zniżki w miejscach gdzie nigdy nie bywają. W tym przypadku wybierali je sami Gronowicze ” – dodaje Jakub Pękacz z BZWBK odpowiedzialny za współpracę z Portalem.

Wszystkie informacje na temat Strefy oraz lista partnerów na stronie www.strefa.grono.net. Strefa dostępna jest tylko dla użytkowników Grono.net.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top