Zostań Partnerem e-biznes.pl!

Opublikowano: 14 września 2012. Kategoria: Rynek.

Jest szansa na promocję w najstarszym i najdłużej działającym polskim serwisie poświęconym prowadzeniu biznesu w internecie – zapraszamy do współpracy z e-biznes.pl!

Zostań Partnerem e-biznes.pl! 1Już jakiś czas temu zrezygnowaliśmy z tradycyjnych form reklamy na e-biznes.pl (banner, billboard, śródtekst, intertekst) na rzecz promocji Partnerów. Nasi Czytelnicy mogą dzięki temu czytać w skupieniu ciekawe treści – bez przeszkadzających, często agresywnych form reklamowych. Ponieważ jest to możliwe tylko dzięki wsparciu Partnerów, zapraszamy zainteresowane firmy do współpracy!

Przygotowaliśmy specjalną, konkurencyjną ofertę, która stawia na prostotę i przejrzystość. Partnerzy otrzymują nie tylko możliwość umieszczenia swej reklamy graficznej (baner w prawej kolumnie serwisu), ale mają również okazję do pokazania się poprzez artykuły sponsorowane – mogą na przykład przedstawić ciekawe przykłady ze swej działalności czy zaprezentować rozwiązania zwiększające efektywność działań w internecie. Ten model wydaje nam się lepszy od tradycyjnego, w którym firmy nie mają okazji do wskazania swych najmocniejszych stron.

Zainteresowane firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Warto!

Sylwester KozakZostań Partnerem e-biznes.pl!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.