Zynga stawia na tryb wieloosobowy

W siedzibie firmy Zynga odbyła się w konferencja prezentująca plany na najbliższą przyszłość. Podstawą nowych planów jest stworzenie aktywnej społeczności skupionej wokół gier Zyngi.

Zynga stawia na tryb wieloosobowy 1Wśród najciekawszych propozycji Zynga zaprezentowała nowy pomysł na grę w sieci: Zynga with Friends. Usługa dostępna jest na Zynga.com pod nazwą zFriends i ma pomagać graczom w znalezieniu znajomych preferujących podobne tematycznie gry.

Innymi próbami integrującymi osoby grające będzie rozwinięcie usług czatu i profili oraz pojawienie się Zynga Multiplayer. Granie w trybie wieloosobowy będzie uruchomione w pierwszej kolejności w grze Bubble Safari, z czasem ten tryb pojawi się w również w innych propozycjach Zyngi.

Na konferencji podano również ciekawe liczby. W ciągu minuty pada 64 tys. wyrazów w grze Words with Friends, zostaje stworzonych 43 tys. rysunków w Draw Something, 38 tys. rąk trzyma karty w Texas Hold’em oraz odbywa się 5,7 tys. rozmów na czacie.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry