1 mld złotych wymieniono na Walutomacie

30 tysięcy internautów i ponad 2 tysiące firm wymienia walutę za pośrednictwem Walutomatu, w ciągu dwóch lat, za jego pośrednictwem dokonano wymiany walut o wartości miliarda złotych.

Działanie Walutomat.pl polega na wymianie walut bezpośrednio pomiędzy użytkownikami, są to najczęściej kredytobiorcy, podróżujących za granicę, emigranci zarabiający w obcych walutach oraz firmy z branży eksportowo-importowej.

1 mld złotych wymieniono na Walutomacie 1

– Wymiana dużych kwot przez Walutomat to nierzadko kilkanaście tysięcy złotych oszczędności na jednej transakcji, dlatego duże zainteresowanie naszym serwisem wśród firm nie powinno dziwić – komentuje Adrian Łaźniewski, rzecznik prasowy serwisu Walutomat.pl.

Internauci korzystający z platformy najczęściej wymieniali euro na złotówki, jednak w ostatnim roku dwukrotnie wzrosła liczba transakcji wymiany złotówek na franki szwajcarskie.

Działanie serwisu oparte jest wyłącznie na przelewach bankowych, aby skorzystać z Walutomatu trzeba posiadać 2 rachunki bankowe – walutowy i w złotówkach. Serwis posiada swoje rachunki w bankach, w których wpłaty i wypłaty są bezpłatne, są to: PKO BP, Pekao SA, BZ WBK, BRE Bank, a także, od 20 lipca w Banku Millennium.

Aby mogło dojść do wymiany użytkownicy muszą wcześniej zabezpieczyć odpowiednie środki finansowe na koncie operatora serwisu, nie ma więc możliwości, aby któraś ze stron nie wywiązała się z umowy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry