10 lat Domeny.pl

W tym roku mija 10 rocznica powstania serwisu Domeny.pl. Z okazji urodzin, firma przygotowała kilka akcji promocyjnych.
– 10 lat temu rejestracja domen była wielkim wyzwaniem. Mało kto wiedział co to jest, że już nie wspomnę o astronomicznych cenach – 400-500 zł. Serwery wirtualne miały wtedy 10 MB pojemności – wspomina Arkadiusz Szczurowski, Prezes Zarządu Domeny.pl. – Dzisiaj rejestrowanie domen to proces niemal błyskawiczny, wtedy trwał nawet tydzień – dodaje.

W 2005 r. serwis Domeny.pl został pierwszym w Polsce akredytowanym rejestratorem domen Unii Europejskiej (.EU). Jest także członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Oprócz obsługi domen i serwerów, firma oferuje dziś kilka dodatkowych usług związanych m.in. z bezpieczeństwem w Internecie (Certyfikaty SSL), monitoringiem serwerów, e-reklamą (mailing) oraz e-prawem (odzyskiwanie domen).

– W 1997 r. było w Polsce może kilkanaście firm stricte hostingowych. Dzisiaj jest ich około 200, ale liczy się na rynku tak naprawdę dwadzieścia – tłumaczy Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl.

Z okazji 10-tych urodzin, Domeny.pl przygotowała kilka akcji promocyjnych, do których zaprosiła uznane firmy – Action, G Data i Delta Travel. – Oprócz promocji cenowych na domeny i serwery, proponujemy także naszym klientom wycieczkę do słonecznej Hiszpanii – mówi Marcin Majerek.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry