10-lecie Impactora wzbogacone o Nagrody Specjalne

Już w najbliższy czwartek, 28 lutego 2008 odbędzie się konferencja i gala nagród Impactor 2008. To 10 edycja nagród dla Najbardziej Podziwianych Osób oraz Firm branży mediowej i reklamowej. Z okazji okrągłego jubileuszu przyznane zostaną Nagrody Specjalne dla firm, które w minionych 10 latach były najczęściej wskazywane jako te godne podziwu.
Tradycyjnie zostanie również przyznana nagroda im. K. Dzierżawskiego dla dziennikarza zasłużonego za propagowanie idei rozsądku i wolnego rynku i rozsądku. Laureat jest wybierany przez Centrum im. Adama Smitha.
Jubileuszowa edycja odbędzie się 28 lutego 2008 w Warszawie w klubie Palladium. Rozdanie Impactorów oraz towarzysząca im konferencja to jedno z najbardziej prestiżowych corocznych wydarzeń w branży. Tegoroczna, 10. edycja IMPACTORÓW podsumowuje minioną dekadę w telewizji, prasie, Internecie, branży PR oraz reklamie. Każdemu z tematów poświęcony jest na konferencji osobny panel dyskusyjny. Z okazji jubileuszu wydarzeniu towarzyszy specjalne wydawnictwo, upamiętniające i omawiające minione 10 lat.

Organizowany od 1999 roku konkurs na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń przemysłu mediowego i reklamowego. Impactory Roku, będące nagrodami o charakterze wizerunkowym, są wyrazem uznania branży. Laureaci wybierani są przez Akademię Mediów i Reklamy, złożoną z najbardziej doświadczonych seniorów rynku, delegowanych przez organizacje branżowe. Nagrody wręczane są w 11 kategoriach, które obejmują najbardziej podziwiane medium, agencję reklamową, agencję PR, firmę BTL, agencję interaktywną, firmę outdoorową, dom mediowy, instytut badawczy oraz reklamodawcę roku. Nagradzane są też najwybitniejsze osobowości świata reklamy i mediów.

Towarzysząca Gali Impactorów konferencja to moment, kiedy po raz pierwszy prezentowane są  wyniki przemysłu reklamowego i mediowego za miniony rok. W trakcie konferencji eksperci prognozują również, jakie trendy dominować będą w nadchodzącym sezonie. Z okazji 10.lecia nagród Impactor tegoroczna konferencja będzie miała charakter przekrojowy i będzie podsumowaniem ostatniej dekady w reklamie, prasie, telewizji oraz Internecie.

www.impactor.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top