100 tys. zł na rekrutację od iBroker.pl

iBroker.pl, serwis należący do grupy Money.pl, przygotował akcję „100 000 na rekrutację”. Od 18 marca będzie rozdawał pakiety wartościowe na promocje ogłoszeń.

„Wyobraźmy sobie, że szukamy szefa kuchni do naszej restauracji. Dodając ogłoszenie w iBroker.pl ogłoszenie ukaże się na forach, blogach i serwisach kulinarnych, na których z pewnością potencjalni kucharze poszukują inspiracji. Tylko tak możemy dotrzeć do tych najlepszych, bez zatrudniania drogiego łowcy głów” – mówi Maciej Białek, prezes zarządu iBroker.pl Sp. z o.o..

Za pomocą Broker.pl można szukać pracowników praktycznie we wszystkich branżach poprzez setki tematycznie pokatalogowanych stron internetowych. Podczas akcji „100 tys. zł na rekrutację”, która potrwa 30 dni, iBroker.pl zamierza rozdać aktualnie rekrutującym firmom dokładnie  1333 Pakiety Kwotowe o wartości 75 zł na promocję dodanych ogłoszeń.

Ogłoszenie dodane do iBroker.pl jest automatycznie promowane w postaci boksów tekstowych na wybranych tematycznie witrynach internetowych i rozliczane  za efekt, dzięki czemu pracodawca płaci wyłącznie za realną liczbę odsłon swojego ogłoszenia o pracę. W taki sposób osoba zajmująca się rekrutacją ma szansę dotrzeć do osób aktualnie pracujących, nie śledzących na bieżąco ofert pracy w tabelach ogłoszeń.

iBroker.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top