100 tysięcy internautów na Elefanta.pl

Serwis społecznie rekomendujący dobre strony – Elefanta.pl – w trzecim miesiącu od startu odwiedziło ponad 100 tysięcy internautów.
„To naprawdę budująca informacja i zdecydowanie przekraczająca nasze początkowe założenia i plany – komentuje Piotr Krawiec, szef projektu Elefanta.pl. Rzadko bowiem zdarza się, aby start up, reprezentujący nowy typ serwisów na polskim rynku, przy bardzo mocno limitowanych budżetach reklamowych, osiągał ten poziom zainteresowania. To tylko utwierdza nas – założycieli – w przekonaniu, że realizujemy właściwą strategię” –  dodaje Krawiec.

Elefanta.pl służy do gromadzenia, wymiany ulubionych stron internetowych oraz do odkrywania nowych, dobrych jakościowo – rekomendowanych przez społeczność serwisu w oparciu o indywidualne zainteresowania każdego internauty. A wszystko to w prosty i komfortowy sposób, dzięki bezpiecznemu toolbarowi Elefanty – paskowi z przyciskami serwisu – instalowanemu w przeglądarkach internetowych (aktualnie w 2 najpopularniejszych: Internet Explorer i FireFox). Dzięki toolbarowi korzystanie z Elefanty nie wymaga bycia na serwisie.

Rosnąca popularność Elefanty, zachęca zewnętrzne serwisy do promowania swoich treści i ich marki wśród społeczności witryny.  Dotychczas pasek „Dodaj do Elefanty” został podłączony do kilkunastu serwisów, z których największe to: media2.pl, e-biznes.pl, a w ciągu najbliższych dni zostanie dodany do grupy Mediarun.pl.

www.elefanta.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top