1000 planów miast na PF.PL

Pod koniec stycznia Internetowa Panorama Firm wzbogaciła swoją wyszukiwarkę o kolejne mapy. Aktualnie na pf.pl można znaleźć 1000 dokładnych planów miast.

Plany miast służą do lokalizacji firmy lub instytucji na mapie, zaplanowania trasy dojazdu a także szacowania czasu podróży. Mapa Panoramy Firm jako jedyna uwzględnia organizację ruchu, co oznacza, że dzięki niej nie pojedziesz w mieście pod prąd. Dodatkowo użytkownik planując trasę może określić nie tylko rodzaj drogi (główna – poboczna), ale nawet to, czy porusza się pieszo czy autem z wybraną średnia prędkością (ważne w przypadku szacowania czasu podróży w mieście).

Mapy Panoramy Firm są szczególnie przydatne dla osób szukających adresów w okolicy w zakładce ‘Znajdź w pobliżu’. W przypadku, gdy np. zamierzamy zapisać dziecko do przedszkola, a zależy nam na lokalizacji najbliższej naszego domu, wówczas wystarczy wpisać własny adres oraz ‘przedszkole’ w polu ‘słowo kluczowe/branże’. Mapa zintegrowana jest z bazą danych Panoramy Firm, dzięki czemu wraz z listą przedszkoli otrzymamy ich opis oraz dane teleadresowe. W identyczny, łatwy sposób możemy zlokalizować na mapie każdą inną firmę czy instytucję.

http://www.pf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry