1000 wiadomości w Piar.pl

Opublikowano: 16 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

„Kontrola agencji PR” – to tytuł tysięcznej wiadomości opublikowanej w Piar.pl – serwisie poświęconym branży Public Relations.

Zgromadzenie takiej liczby newsów było możliwe przede wszystkim dzięki nawiązaniu współpracy z szerokim gronem specjalistów ds. PR z polskich agencji. W Piar.pl ukazują się również informacje ze świata, głównie z USA, Wielkiej Brytanii i Rosji. Dynamiczny rozwój działu „News” w ostatnich miesiącach jest także wynikiem współpracy z zagranicznymi partnerami – brytyjskim – PRWeek i rosyjskim – Sovetnik.

Pierwsze wiadomości pojawiły się na stronach serwisu Piar.pl w grudniu 2001 r. Od tego czasu dział „News” stał się wiarygodnym źródłem informacji dla internautów i mediów branżowych. Strony działu cieszą się największą popularnością wśród odwiedzających serwis. Stale rośnie również liczba osób prenumerujących Newsletter Piar.pl – cotygodniowe zestawienie najważniejszych wiadomości ze świata PR. Obecnie jest on wysyłany do prawie 1000 osób.

http://www.piar.pl

Sylwester Kozak1000 wiadomości w Piar.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.