100ludzi.pl – Pierwszy plebiscyt rozstrzygnięty

Niedawno uruchomiony społecznościowy portal rankingowy – 100ludzi.pl właśnie rozstrzygnął pierwszy plebiscyt z nagrodami. Tematem plebiscytu był: „Najśmieszniejszy filmik na YouTube”.
Do konkursu zgłoszono 80 różnych filmików, na które następnie oddawano głosy. Konkurencja była bardzo zacięta. Po prawie 40 dniach głosowania, został wyłoniony zwycięzca, który otrzymał główną nagrodę – iPoda Nano 8 GB. Zwycięzcą okazał się Aleksander z Warszawy, który pytany o to jak udało mu się sprawić, że to właśnie jego film wygrał, odpowiedział, że – „Zmobilizował wszystkich swoich znajomych, aby głosowali właśnie na jego pozycję, a także przeprowadził w sieci mini-kampanię marketingu szeptanego”.

Ze względu na duże zainteresowanie plebiscytem portal 100ludzi.pl planuje uruchomić na dniach więcej konkursów, w których będzie można wygrać ciekawe i cenne nagrody. Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie to odwiedzić 100ludzi.pl i stworzyć darmowe konto. Dzięki temu użytkownik otrzymuje również dostęp do dużej bazy rankingów. 100ludzi.pl pozwala także na zakładanie dowolnej ilości własnych rankingów oraz uczestniczenie w rankingach innych użytkowników. Portal cechują ciekawe i niespotykane na innych portalach rozwiązania takie jak np. innowacyjny moduł dodawania pozycji do rankingu, pozwalający na całkowicie dowolne tworzenie pozycji przez użytkownika.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top