100ludzi.pl – Pierwszy plebiscyt rozstrzygnięty

Niedawno uruchomiony społecznościowy portal rankingowy – 100ludzi.pl właśnie rozstrzygnął pierwszy plebiscyt z nagrodami. Tematem plebiscytu był: “Najśmieszniejszy filmik na YouTube”.
Do konkursu zgłoszono 80 różnych filmików, na które następnie oddawano głosy. Konkurencja była bardzo zacięta. Po prawie 40 dniach głosowania, został wyłoniony zwycięzca, który otrzymał główną nagrodę – iPoda Nano 8 GB. Zwycięzcą okazał się Aleksander z Warszawy, który pytany o to jak udało mu się sprawić, że to właśnie jego film wygrał, odpowiedział, że – “Zmobilizował wszystkich swoich znajomych, aby głosowali właśnie na jego pozycję, a także przeprowadził w sieci mini-kampanię marketingu szeptanego”.

Ze względu na duże zainteresowanie plebiscytem portal 100ludzi.pl planuje uruchomić na dniach więcej konkursów, w których będzie można wygrać ciekawe i cenne nagrody. Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie to odwiedzić 100ludzi.pl i stworzyć darmowe konto. Dzięki temu użytkownik otrzymuje również dostęp do dużej bazy rankingów. 100ludzi.pl pozwala także na zakładanie dowolnej ilości własnych rankingów oraz uczestniczenie w rankingach innych użytkowników. Portal cechują ciekawe i niespotykane na innych portalach rozwiązania takie jak np. innowacyjny moduł dodawania pozycji do rankingu, pozwalający na całkowicie dowolne tworzenie pozycji przez użytkownika.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry