112 w Tlenofonie

Spółka o2.pl oferująca usługę tanich połączeń telefonicznych – Tlenofon – udostępniła nową funkcję – wykonywanie połączeń na numer alarmowy 112.
Numer alarmowy “112” jest jednolitym numerem alarmowym obowiązującym na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej. W sytuacji zagrożenia zdrowia, życia lub mienia osoby przebywające na terenie całej UE wybierając numer 112 uzyskują połączenie ze służbami ratowniczymi powołanymi do niesienia pomocy.

W celu uaktywnienia możliwości połączenia z numerem alarmowym 112 użytkownik Tlenofonu musi zadeklarować powiat, w którym się znajduje. Każde połączenie na numer alarmowy zostanie przekierowanie do jednostki ratunkowej zlokalizowanej w wybranym powiecie.

– Numery alarmowe to był ostatni bastion tradycyjnych operatorów
telekomunikacyjnych. Wierzymy, że wprowadzone rozwiązanie łączenia się z numerem “112” pozwoli nam zadowolić wszystkie osoby rezygnujące z tradycyjnej linii telefonicznej — powiedział Jacek Świderski, członek zarządu firmy o2.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry