16 kanałów HD w cyfrowej ofercie UPC

Od 12 kwietnia br. do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołączy siedem nowych kanałów w wysokiej rozdzielczości oraz wprowadzone zostaną nowe pakiety programowe: Select HD, Max HD i pakiet kanałów w wysokiej rozdzielczości – Super HD. Łącznie we wszystkich pakietach Telewizji Cyfrowej UPC dostępnych będzie już 16 kanałów HD a wkrótce dołączą kolejne.

UPC przygotowało nową ofertę telewizji cyfrowej, w ramach której wszystkie pakiety zawierają kanały HD, a każdy nowo udostępniany dekoder UPC Mediabox będzie umożliwiał oglądanie kanałów w wysokiej rozdzielczości.

„Polski rynek korzystnie wyróżnia się na tle Europy pod względem liczby dostępnych kanałów HD, a Polacy są otwarci na nowości. Dlatego chcemy, aby w UPC mogli w pełni czerpać z potencjału technologii cyfrowej, w tym bogactwa programów i niezwykłych wrażeń audiowizualnych, gwarantowanych przez HD. Od teraz, każdy nowo udostępniany dekoder UPC Mediabox będzie umożliwiał oglądanie kanałów w wysokiej rozdzielczości. Klienci będą mieli do wyboru 16 kanałów HD, a do oferty wkrótce dołączą kolejne.” – powiedział Simon Boyd, Prezes Zarządu UPC Polska.

Na nową ofertę Telewizji Cyfrowej UPC składają się cztery podstawowe Pakiety HD, dwa Pakiety Multiroom HD oraz Pakiet Super HD, składający się z 10 kanałów w wysokiej rozdzielczości. Podstawowe Pakiety HD zawierają kanały: TVN HD, Polsat HD i TVS HD. Pakiet Super HD to siedem nowych kanałów: MTV Networks HD, Fashion TV HD, Nat Geo Wild HD, myZen.tv HD, Mezzo Live HD, Fox Life HD i Sundance Channel HD, a także trzy kanały HD dostępne dotychczas w Pakietach Select i Max – National Geographic Channel HD, History HD i Polsat Sport HD. Każdy klient zamawiający Pakiet Super HD znajdzie interesujące propozycje programowe – filmy fabularne i dokumentalne, kultowe seriale oraz kino niezależne, muzykę popularną, klasyczną i relaksacyjną, sport na najwyższym poziomie, a także światową modę. W ofercie cyfrowych pakietów premium dostępne są 3 kanały HD: Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD (Pakiet Canal+), oraz HBO HD (Pakiet HBO i MAXPAK). Od 12 kwietnia br., dzięki nowej ofercie, UPC stanie się jednym z liderów na polskim rynku wśród największych dostawców kablowej telewizji cyfrowej w wysokiej rozdzielczości.

Nowością w ofercie telewizji cyfrowej jest także dekoder UPC Mediabox HD. Zapewnia on możliwość odbioru programów zarówno w standardowej, jak i wysokiej rozdzielczości (HD). Nowy UPC Mediabox HD nie jest wyposażony w nagrywarkę cyfrową i dzięki temu posiada niewielkie, kompaktowe wymiary. Dekoder będzie dostarczany klientom, którzy zamówią podstawowy Pakiet Select HD lub Max HD.

16 kanałów HD w cyfrowej ofercie UPC 1

Bogata oferta filmów w jakości HD dostępna jest także w ramach UPC NA ŻĄDANIE. Obecnie w usłudze tej oferowanych jest ponad 240 filmów, w tym przeszło 38 produkcji fabularnych i dokumentalnych, dostępnych w wysokiej rozdzielczości. Aktualnie korzystać mogą z niej wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC z Warszawy i kilkunastu okolicznych miejscowości. Zasięg UPC NA ŻĄDANIE będzie sukcesywnie rozszerzany. W następnej kolejności usługa ta pojawi się w Trójmieście oraz aglomeracji katowickiej. Do końca roku UPC NA ŻĄDANIE będzie dostępne dla około 75% klientów usługi telewizji cyfrowej.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top