200.000 osób wzięło udział w Narodowym Teście na Prawo Jazdy

Opublikowano: 28 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal Onet.pl zorganizował internetową edycję Narodowego Testu na Prawo Jazdy. Program, emitowany w ostatnią niedzielę na antenie telewizji TVN, zgromadził rekordową liczbę internautów: od godziny 17:15 do 22:00, w teście wzięło udział ponad 200 tysięcy użytkowników sieci.

Blisko trzygodzinny program miał charakter interaktywnego przedsięwzięcia: program na żywo w studiu TVN posiadał internetowe oblicze w postaci specjalnego serwisu w portalu Onet.pl; uczestnikom umożliwiono wzięcie udziału w teście poprzez wysyłanie wiadomości SMS z telefonów komórkowych.

Materiały zgromadzone w serwisie internetowym Narodowego Testu na Prawo Jazdy 2004 powstały przy współudziale Instytutu WINFOR.

Serwis pozostaje dostępny również po zakończeniu programu – Internauci mogą w dalszym ciągu doskonalić swoje umiejętności. Zawarto w nim wiele przydatnych i ciekawych treści, służących pogłębieniu i doskonaleniu znajomości zasad ruchu drogowego. Prócz szczegółowych pytań, gruntownie sprawdzających poziom wiedzy, do dyspozycji oddano m.in. encyklopedię prawa jazdy, a także atrakcyjny, interaktywny plac manewrowy.

http://autotest.onet.pl

Sylwester Kozak200.000 osób wzięło udział w Narodowym Teście na Prawo Jazdy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.