200 tysięcy polskich domen w home.pl

home.pl, dostawca usług internetowych, obsługuje 200 tysięcy polskich domen internetowych.
22 stycznia 2008 r. liczba domen z końcówką .PL obsługiwanych przez home.pl przekroczyła 200 tysięcy. Firma kontroluje już 25 proc. rynku polskich domen internetowych i najszybciej zwiększa w nim swój udział (o ponad 5 proc. w ciągu ostatnich 18 miesięcy). home.pl jest obecnie największym partnerem NASK w zakresie rejestracji i utrzymania domen internetowych z końcówką .PL.

– Rejestracja 200 tysięcznej domeny .PL przez naszego Partnera to milowy krok w rozwoju polskiego rynku usług internetowych. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny usług rejestracji domen zostały docenione przez setki tysięcy firm i klientów indywidualnych. Rosnąca popularność adresów z końcówką .PL to efekt dobrej współpracy NASK i jej Partnerów, którzy stale inwestują w rozwój rynku. home.pl to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się rejestratorów domen internetowych w krajach Unii Europejskiej – powiedział Andrzej Bartosiewicz, kierownik Działu Domen NASK.

Rejestracja domen z końcówką .PL odbywa się za pośrednictwem 72 polskich i zagranicznych Partnerów NASK. Całkowita liczba utrzymywanych domen z końcówką .PL przekroczyła już 800 tys. (stan z 17 stycznia 2008 r.). Firma zarejestrowała dla swoich klientów aż 93 tys., o 40 proc. więcej w stosunku do 2006 r. Domeny internetowe z końcówką .PL. rejestrowały przede wszystkim przedsiębiorstwa oraz instytucje. home.pl prognozuje utrzymanie wysokiego tempa rejestracji nowych adresów internetowych i przekroczenie progu 300 tys. obsługiwanych domen z końcówką .PL już w drugiej połowie 2008 roku.

– Najwięcej domen internetowych rejestrują małe i średnie firmy. To dzięki nim rynek rozwija się tak dynamicznie. Internet jest dla nich naturalnym polem rozwoju biznesu a profesjonalne usługi internetowe niezbędnym narzędziem – mówi Krystian Stypuła, dyrektor ds. kontaktów z klientami w home.pl.

Z okazji przekroczenia 200 tys. obsługiwanych domen .PL home.pl wprowadziła nową promocję na rejestrację adresów internetowych. Wszystkie polskie domeny internetowe są teraz dostępne za 90 groszy netto. Szczegóły oferty oraz regulamin promocji dostępne są w serwisie internetowym home.pl.

www.home.pl/promocje/zgroszenie

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry