3 grosze na całą Polskę we FreecoNet

FreecoNet ma nowy wakacyjny cennik. Rozmowy na numery stacjonarne w Polsce są w atrakcyjnej stawce – już od 3 groszy brutto za minutę połączenia.
Nowy cennik na połączenia poza FreecoNet w Polsce obowiązuje od 1lipca do końca sierpnia. Obniżki cen to efekt promocji EuroTelekom, która jest odpowiedzią tego operatora na wkroczenie na TelArenę Crowley’a i Deutsche Telekom. 3 grosze brutto za minutę połączenia zapłacimy dzwoniąc między godz. 18-8, na numery abonentów TP SA (w pozostałych  godzinach stawki są wyższe o 1-2 grosze). Połączenia na numery pozostałych operatorów  są wyższe o 2 – 4 grosze. Warto pamiętać, że wszyscy zarejestrowani we FreecoNet, zawsze rozmawiają ze sobą za darmo (nie ma znaczenia, od jakiego operatora posiadają numer telefonu).

Ciekawe stawki pojawiły się też dla połączeń zagranicznych. Przykładowo – już za 5 groszy brutto dzwonimy na komórki w Hongkongu, na stacjonarne do Kanady czy Chin za 7 groszy brutto, a do Moskwy czy Niemiec za 8 groszy brutto. Naliczanie wszystkich rozmów jest sekundowe.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry