3 grosze na całą Polskę we FreecoNet

Opublikowano: 6 lipca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

FreecoNet ma nowy wakacyjny cennik. Rozmowy na numery stacjonarne w Polsce są w atrakcyjnej stawce – już od 3 groszy brutto za minutę połączenia.
Nowy cennik na połączenia poza FreecoNet w Polsce obowiązuje od 1lipca do końca sierpnia. Obniżki cen to efekt promocji EuroTelekom, która jest odpowiedzią tego operatora na wkroczenie na TelArenę Crowley’a i Deutsche Telekom. 3 grosze brutto za minutę połączenia zapłacimy dzwoniąc między godz. 18-8, na numery abonentów TP SA (w pozostałych  godzinach stawki są wyższe o 1-2 grosze). Połączenia na numery pozostałych operatorów  są wyższe o 2 – 4 grosze. Warto pamiętać, że wszyscy zarejestrowani we FreecoNet, zawsze rozmawiają ze sobą za darmo (nie ma znaczenia, od jakiego operatora posiadają numer telefonu).

Ciekawe stawki pojawiły się też dla połączeń zagranicznych. Przykładowo – już za 5 groszy brutto dzwonimy na komórki w Hongkongu, na stacjonarne do Kanady czy Chin za 7 groszy brutto, a do Moskwy czy Niemiec za 8 groszy brutto. Naliczanie wszystkich rozmów jest sekundowe.

Sylwester Kozak3 grosze na całą Polskę we FreecoNet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.