300 tysięcy klientów mBanku korzysta z aplikacji mobilnej

Opublikowano: 13 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

mBank poinformował, że z wersji mobilnej serwisu czyli aplikacji jak i wersji dedykowanej dla urządzeń mobilnych korzysta już 300 tysięcy osób.

Pierwotne plany zakładały, że do końca 2011 roku użytkowników mobilnych będzie 200 tysięcy.

300 tysięcy klientów mBanku korzysta z aplikacji mobilnej 1Pod względem liczby osób korzystających z bankowości mobilnej, uważamy się za lidera wśród polskich banków – mówi Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej, reprezentujący mBank. – Według badania Internet Banking Monitor, co piąty klient mBanku loguje się na swój rachunek codziennie. Są to więc najaktywniejsi użytkownicy bankowości elektronicznej na rynku. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że ta tendencja potwierdzi się także w przypadku bankowości mobilnej. Obecnie za pośrednictwem komórki klienci mBanku logują się do konta średnio cztery razy w miesiącu – dodaje.

Z usług mBanku korzysta 2,8 mln klientów.

Sylwester Kozak300 tysięcy klientów mBanku korzysta z aplikacji mobilnej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.