350 planów miast w pf.pl

Opublikowano: 5 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Zakładka Mapa w serwisie pf.pl udostępnia 350 aktualnych planów miast. Nowe internetowe rozwiązanie dostępne w wyszukiwarce Panorama Firm daje możliwość szybkiego i łatwego znajdywania interesujących nas miejsc i tras dojazdów.

Mapa umożliwia szybkie i łatwe zlokalizowanie adresu. Użytkownik ma do dyspozycji dwa modele wyszukiwania: 'Znajdź w pobliżu' oraz 'Zaplanuj trasę'. 'Znajdź w pobliżu' oferuje możliwość znalezienia firm z danej branży lub wg. słowa kluczowego wokół wskazanego przez nas adresu. Dzięki internetowej mapie możliwe jest także określenie odległości, w jakiej szukamy firmy.

'Zaplanuj trasę' to klasyczna wyszukiwarka trasy dojazdu. Mapa pokazuje jak dojechać z punktu A do punktu B, estymuje czas dojazdu, a także pozwala określić miejsca, przez które chcemy przejechać (opcja: 'Dodaj przejazdem').

Dodatkowym atutem internetowej mapy jest jej połączenie z bazą danych Panorama Firm.

http://www.pf.pl

Sylwester Kozak350 planów miast w pf.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.