5000 polis w mBanku

Opublikowano: 10 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Klienci mBanku wykupili już 5 tys. ubezpieczeń podróżnych i ubezpieczyli mienie o wartości niemal 30 mln zł. Do końca sierpnia br. ubezpieczenia NNW oraz majątkowe oferowane są w mBanku z 10% zniżką.

Promocja dotyczy ubezpieczenia mieszkaniowego, ubezpieczenia domu jednorodzinnego, domu w budowie oraz ubezpieczenia wypadkowego (NNW).

Zakupu polisy można dokonać w ciągu kilku minut online. Zakup ubezpieczenia w mBanku umożliwia Klientom:swobodne ustalenie jego parametrów – sumy oraz wariantu ubezpieczenia – według indywidualnych preferencji,automatyczne wyliczenie składki ubezpieczenia,opłatę składki on-line z wykorzystaniem szybkiej i bezpiecznej usługi mTRANSFER,korzystanie z serwisu internetowego, w którym można zgłosić szkodę, doubezpieczyć się lub przedłużyć ważność polisy.

W zakres ubezpieczenia podróżnego wchodzi pokrycie rachunków medycznych za granicą oraz bogaty pakiet assistance m. in.: koszty wcześniejszego powrotu, utrata i uszkodzenie bagażu podróżnego. Ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo w czasie podróżowania po całym świecie. Opłaty za wykup polisy dokonuje się przelewem mTRANSFER, a jej numer błyskawicznie przesłany zostaje za pośrednictwem SMS lub e-mail, co jest wystarczającym potwierdzeniem rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.

http://www.mbank.pl/oferta/ubezpieczenia

Sylwester Kozak5000 polis w mBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.