Podsumowanie tygodnia

Walka między Apple i Samsungiem, ograniczenia w Twitterze i pozytywne akcenty z polskiego rynku e-biznes. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie.

Podsumowanie tygodnia 1Po zeszłotygodniowej informacji dotyczącej sporu Apple i Samsunga w sądzie Korei Południowej przyszedł czas na spektakularny werdykt sądu japońskiego. Dodatkowo Samsung poinformował na środowej konferencji o ważnych nowościach w swojej ofercie.

Ważną informacją dla firm produkujących zewnętrzne aplikacje dla Twittera jest zastosowanie restrykcyjnych zasad współpracy przez ten mikroblogowy serwis.

Wśród najważniejszych informacji z polskiego rynku internetowego należy wyróżnić kolejną inicjatywę TechnoBoard, której celem jest odnalezienie ciekawych pomysłów na e-biznes. Dla zainteresowanych przyszłością PizzaPortal.pl proponujemy zaś artykuł dotyczący pozyskania przez ten portal 40 mln euro.

Dla lubiących śledzić rankingi polskich stron i aplikacji internetowych mamy zaś najnowsze wyniki Megapanel PBI/Gemius.

Na koniec proponujemy przyjrzeć się bliżej światowemu rynkowi smartfonów, a osoby lubujące się w technologiach opatrych na chmurze z pewnością zainteresują się propozycją Microsoftu dla posiadaczy urządzeń z systemem Android.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top