Podsumowanie tygodnia

Walka między Apple i Samsungiem, ograniczenia w Twitterze i pozytywne akcenty z polskiego rynku e-biznes. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie.

Podsumowanie tygodnia 1Po zeszłotygodniowej informacji dotyczącej sporu Apple i Samsunga w sądzie Korei Południowej przyszedł czas na spektakularny werdykt sądu japońskiego. Dodatkowo Samsung poinformował na środowej konferencji o ważnych nowościach w swojej ofercie.

Ważną informacją dla firm produkujących zewnętrzne aplikacje dla Twittera jest zastosowanie restrykcyjnych zasad współpracy przez ten mikroblogowy serwis.

Wśród najważniejszych informacji z polskiego rynku internetowego należy wyróżnić kolejną inicjatywę TechnoBoard, której celem jest odnalezienie ciekawych pomysłów na e-biznes. Dla zainteresowanych przyszłością PizzaPortal.pl proponujemy zaś artykuł dotyczący pozyskania przez ten portal 40 mln euro.

Dla lubiących śledzić rankingi polskich stron i aplikacji internetowych mamy zaś najnowsze wyniki Megapanel PBI/Gemius.

Na koniec proponujemy przyjrzeć się bliżej światowemu rynkowi smartfonów, a osoby lubujące się w technologiach opatrych na chmurze z pewnością zainteresują się propozycją Microsoftu dla posiadaczy urządzeń z systemem Android.

 

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry