Podsumowanie tygodnia

Jakie tematy przykuły uwagę internautów w tym tygodniu jeśli chodzi zagadnienia związane z e-biznesem? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Na międzynarodowym rynku e-biznes dobra informacja dla osób korzystających lub chcących korzystać w swoim biznesie z udogodnień cloud computingu – Komisja Europejska poważnie zainteresowała się kwestią upowszechnienia tego typu działalności. Miniony tydzień to również informacje dotyczące sprzedaży najnowszego iPhone’a oraz kłopoty z mapami wśród użytkowników systemu iOS6.

Wszystkich zainteresowanych informacjami ze wschodniego rynku internetowego z pewnością zaciekawi nowa propozycja Mail.ru dla użytkowników rosyjskiego internetu.

Z propozycji z polskiego e-biznesu zachęcamy do przyjrzenia się bliżej urodzinowemu podsumowaniu działalności jednego z największych polskich sklepów internetowych – empik.com. Należy również odnotować otwarcie w Gdańsku oddziału AIP Business Link, firmy zajmującej się wspieraniem startupów. Jest także dobra wiadomość dla wszystkich fanów usług typu Square – w Polsce pojawiła się możliwość korzystania z oferty firmy Payleven.

Na koniec ciekawa propozycja ze strony Facebooka. Jeśli chcecie obdarować na Facebooku swojego znajomego np. w związku z urodzinami, to nic łatwiejszego niż skorzystać z nowej usługi w tym serwisie społecznościowym. Użytkownicy Linuxa z ciekawością będą się przyglądać w najbliższym czasie testom udostępniania serwisu Steam dla tego systemu operacyjnego.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top