Podsumowanie tygodnia

Jakie tematy przykuły uwagę internautów w tym tygodniu jeśli chodzi zagadnienia związane z e-biznesem? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Na międzynarodowym rynku e-biznes dobra informacja dla osób korzystających lub chcących korzystać w swoim biznesie z udogodnień cloud computingu – Komisja Europejska poważnie zainteresowała się kwestią upowszechnienia tego typu działalności. Miniony tydzień to również informacje dotyczące sprzedaży najnowszego iPhone’a oraz kłopoty z mapami wśród użytkowników systemu iOS6.

Wszystkich zainteresowanych informacjami ze wschodniego rynku internetowego z pewnością zaciekawi nowa propozycja Mail.ru dla użytkowników rosyjskiego internetu.

Z propozycji z polskiego e-biznesu zachęcamy do przyjrzenia się bliżej urodzinowemu podsumowaniu działalności jednego z największych polskich sklepów internetowych – empik.com. Należy również odnotować otwarcie w Gdańsku oddziału AIP Business Link, firmy zajmującej się wspieraniem startupów. Jest także dobra wiadomość dla wszystkich fanów usług typu Square – w Polsce pojawiła się możliwość korzystania z oferty firmy Payleven.

Na koniec ciekawa propozycja ze strony Facebooka. Jeśli chcecie obdarować na Facebooku swojego znajomego np. w związku z urodzinami, to nic łatwiejszego niż skorzystać z nowej usługi w tym serwisie społecznościowym. Użytkownicy Linuxa z ciekawością będą się przyglądać w najbliższym czasie testom udostępniania serwisu Steam dla tego systemu operacyjnego.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry