6.000 kart Inteligo z Sercem w ciągu miesiąca

Opublikowano: 16 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od momentu wprowadzenia, czyli zaledwie w ciągu miesiąca, klienci Inteligo zamówili już 6.000 kart Inteligo Visa Electron z Sercem. Ta liczba stanowi obecnie ponad połowę wydawanych kart do kont Inteligo. Jeżeli tendencja zamówień na karty i ich transakcyjność utrzyma się, na konto Programu w ciągu 5 lat może trafić ponad 5 milionów złotych.

Karta Inteligo Visa Electron z Sercem jest kartą typu affinity. Znaczna część przychodu banku z transakcji bezgotówkowych dokonywanych tą kartą przekazywana jest na rzecz Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca. W zależności od rodzaju dokonywanej transakcji i regionu, w którym została dokonana, z transakcji o wartości np. 100 zł dokonanej kartą „z Sercem” na rzecz Programu, Bank przekazuje od 25 groszy do 50 groszy.

W gronie pierwszych posiadaczy karty Inteligo Visa Electron z Sercem znalazły się znane i lubiane osoby: Katarzyna Skrzynecka, Tomasz Kamel, Paulina Holtz, Anna Popek, Maciej Stuhr i Rafał Królikowski. Tym samym wyrazili oni swoje poparcie dla wspólnego projektu Inteligo i Polskiego Sztucznego Serca.

Sukces karty Inteligo „z Sercem” oznacza systematyczne wpływy na konto Programu a co za tym idzie możliwość regularnego prowadzenia prac nad Polskim Sztucznym Sercem.

Konto w Inteligo „
https://www.e-biznes.pl/inteligo

Sylwester Kozak6.000 kart Inteligo z Sercem w ciągu miesiąca

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.