6-krotny wzrost rozmów głosowych w GG

Opublikowano: 20 sierpnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Aż 6-krotny wzrost ilości bezpłatnych rozmów głosowych (PC2PC) zanotował w ostatnich dniach komunikator Gadu-Gadu, używany przez co drugiego internautę popularny program do pogawędek w sieci.
Tak dynamiczny wzrost dotyczy bezpłatnych połączeń głosowych nawiązywanych pomiędzy dwoma numerami GG – numer GG traktowany jest jak równorzędny numer telefonu. Aby porozmawiać za darmo na głos, wystarczy posiadać numer GG, najnowszą wersję komunikatora, dostęp do Internetu, słuchawki i mikrofon.

Rozmowy głosowe dostępne są prosto z komunikatora i są coraz częściej stosowanym sposobem komunikowania w Internecie, obok tak popularnych rozmów tekstowych.

Użytkownicy mogą ponadto korzystać z bezpłatnej poczty głosowej – odsłuchiwać w ten sposób pozostawione dla nich wiadomości, jak i przesyłać wiadomości głosowe do innych.

Jednym z czynników wpływających na wzrost zainteresowania GG to awaria Skype, która trwała kilka dni.

Sylwester Kozak6-krotny wzrost rozmów głosowych w GG

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.