600 mln zł na drugie urodziny Inteligo

Opublikowano: 25 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

2 maja minie dwa lata od pojawienia się konta Inteligo na rynku. Dotychczas 225 tys. klientów zgromadziło na internetowych rachunkach 600 mln zł. Jak wynika z badań przedstawionych przez Inteligo 97 proc. jego klientów jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych z oferty.

Od 1 listopada konto Inteligo prowadzone jest przez PKO Bank Polski. Dzięki przejęciu klienci uzyskali dostęp do 1700 bankomatów PKO BP i możliwość dokonywania darmowych wpłat na swoje konta w 6000 placówek banku.

W najbliższym czasie oferta konta Inteligo zostanie wzbogacona o nowe lokaty terminowe. W dalszej kolejności Inteligo umożliwi swoim klientom nabywanie jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych i korzystanie z limitu debetowego w koncie. W drugim półroczu 2003 r. klienci znajdą w ofercie kredyt gotówkowy, kredyt odnawialny i kartę kredytową.

Konto w Inteligo ” Otwórz !

Expander

Sylwester Kozak600 mln zł na drugie urodziny Inteligo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.