IAI-Shop.com z rozwiązaniem logistycznym dla e-sklepów

IAI-Shop.com przy współpracy z arvato oferuje fulfilment. Jest to dedykowana usługa dla sklepów internetowych, które chcą skupić się na rozwoju, nie zaprzątając sobie głowy operacjami logistycznymi. Podstawą do kalkulacji kosztów jest zajęta powierzchnia magazynowa oraz ilość i standard realizowanych operacji logistycznych.

Fulfilment to usługa dla sprzedawców, którzy borykają się z brakiem miejsca w magazynie i dla tych, których pracownicy nie nadążają z kompletowaniem zamówień. W przypadku obsługi bardzo dużej ilości transakcji lub ich szybkiego wzrostu fulfilment arvato znosić ma bariery finansowe, organizacyjne i techniczne, zapewniając przy tym kompleksową obsługę logistyczną sklepu internetowego.

arvato zapewnia kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Oferta, tworzona według zasady „One Stop E-commerce”, poza usługami logistycznymi (przyjęcie i magazynowanie towarów, obsługa zleceń wysyłkowych, zwrotów czy VAS), obejmuje również kontrakty z firmami kurierskimi. Dodatkowo każdy klient może liczyć na bieżące wsparcie ze strony opiekuna klienta oraz konsulting rozwiązań logistycznych zapewniających obsługę rosnących wolumenów.

Rozliczenia (oferty) za usługę przygotowywane są indywidualnie i dostosowane do potrzeb sklepu internetowego. Podstawą do kalkulacji kosztów jest faktycznie zajęta powierzchnia magazynowa oraz ilość i standard realizowanych operacji logistycznych.

Wykonanie integracji systemu sklepu internetowego z WMS firmy zewnętrznej jest nie lada wyzwaniem. Jeżeli wszystkie operacje w systemie zarządzania magazynem (WMS) nie są odpowiednio oprogramowane, to nietrudno o pomyłkę. Natomiast w przypadku współpracy IAI-Shop.com z arvato, cały system został dostosowany do zleceń fulfilmentowych w arvato, co zapewnia poprawność wszystkich operacji. Cała praca sprowadza się do przeprowadzania konkretnych operacji logistycznych. Co ważne, w rozwiązaniu IAI-Shop.com i arvato nie trzeba przenosić 100% towaru do centrum fulfilmentowego. System WMS IAI-Shop.com automatycznie zleci tylko te zamówienia, które mogą być przeprowadzone w całości przy współpracy z arvato — przekonują twórcy rozwiązania.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry