8000 domen 80 proc. taniej w home.pl

Opublikowano: 9 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

home.pl, dostawca usług internetowych, obniżył znacznie ceny rejestracji i utrzymania domen internetowych.

Od 7 września home.pl oferuje rejestrację 8 tys. domen internetowych w najniższych cenach w Polsce. Oferta '8000 domen 80% taniej!’/b> wprowadzona została jako element kampanii promocyjnej z okazji 8. urodzin home.pl.

Koszt rejestracji i rocznego utrzymania domen w ofercie promocyjnej jest aż 80 proc. niższy niż w przypadku zakupu analogicznych usług w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej. Rejestracja adresu w domenie krajowej (.pl) kosztuje teraz tylko 40 zł netto a w domenie funkcjonalnej (np. com.pl) 30 zł netto. Promocja trwa do wyczerpania puli 8 tys. rezerwowanych domen i jest dostępna zarówno dla obecnych jak i nowych Klientów home.pl.

– To wyjątkowa okazja do rejestracji domen na rynku w najlepszych cenach na rynku. Nową ofertą chcemy nagrodzić naszych Klientów oraz zachęcić firmy, które dotychczas nie korzystały z naszych usług hostingowych – mówi Piotr Kapcio, dyrektor marketingu home.pl

Akcja promocyjna wspomagana będzie kampanią reklamową w najpopularniejszych magazynach komputerowych (Chip, PC World Komputer, Enter) oraz mediach internetowych.

http://www.home.pl

Sylwester Kozak8000 domen 80 proc. taniej w home.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.