Aaaby.pl – nowe ogłoszenia w sieci

Ruszyła zewnętrzna kampania reklamowa nowego serwisu ogłoszeniowego Aaaby.pl. Jej celem jest prezentacja brandu oraz dotarcie do użytkowników sieci z informacją o ofercie serwisu. Kampanię reklamową serwisu Aaaby.pl opracowała szczecińska Agencja Interaktywna Byss. Natomiast zakupem mediów zajął się dom mediowy CR Media. Kampania potrwa do 30 listopada.

Kampania reklamowa serwisu Aaaby.pl jest prowadzona tylko w internecie, na wybranych witrynach oraz komunikatorach. Składa się z dwóch etapów – launchu ogólnego, w którym wykorzystano billboardy i pop-undery oraz z launchu produktowego, w którym są promowane 4 kategorie ogłoszeń: praca, nieruchomości auto oraz turystyka.

Dotychczas serwis był promowany na portalu Gazeta.pl oraz w formie ogłoszeń drobnych w cotygodniowych dodatkach “Gazety Wyborczej”: “Komputer”, “Nieruchomości”, “Praca”, “Supermarket” oraz “Wysokie Obroty”.

Aaaby.pl to najnowszy serwis ogłoszeniowy w polskim internecie. Jego właścicielem jest Agora SA – wydawca “Gazety Wyborczej” oraz właściciel portalu Gazeta.pl.
Serwis zawiera około 200 tys. ogłoszeń podzielonych na 19 branż. W Aaaby.pl znajduje się przeciętnie ok. 10 tys. ofert pracy, m.in. te ukazujące się w “Gazeta Praca”, poniedziałkowym dodatku “Gazety Wyborczej”. W serwisie można przeszukać również bazy kluczowych agencji pośrednictwa obrotu nieruchomościami – przeciętnie jest to ok. 150 tys. ogłoszeń z rynku mieszkań, domów i gruntów.

http://www.aaaby.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry