Ad4Mass bez prowizji również w sierpniu

System reklamy internetowej Ad4Mass także w sierpniu nie będzie pobierać prowizji od zleconych kampanii internetowych. Promocja ogłoszona na początku wakacji została właśnie przedłużona na kolejny miesiąc.

1 lipca Ad4Mass całkowicie zrezygnował ze swoich opłat, które pobiera od zleconych kampanii. W ostatnich dniach miesiąca zapadła decyzja, by letnia akcja promocyjna obowiązywała także w sierpniu.

„Dajemy reklamodawcom jeszcze jeden miesiąc wakacji cenowych w naszym serwisie i zmniejszamy prowizję o 100 proc. Latem ruch na rynku reklamowym jest znacznie mniejszy, a my chcemy przeciwstawić się tej tendencji i zachęcić do działań promocyjnych. Ponadto zależy nam na przekonaniu do naszego systemu osób, które do tej pory nie zdecydowały się na reklamę internetową” – mówi Piotr Kasprzycki, Prezes GTW Media, spółki, która stworzyła Ad4Mass.

Po wakacyjnej obniżce najtańszą reklamę można wykupić w systemie Ad4Mass już za jedyne 10 groszy. Dostępnych jest także wiele reklam, które kosztują mniej niż złotówkę. Po rezygnacji z prowizji ceny w całym serwisie spadły nawet o 30 proc.

System reklamy internetowej Ad4Mass został uruchomiony w kwietniu 2010 r. Przeznaczony jest jednocześnie dla osób, które na swoich witrynach internetowych chcą zamieszczać reklamy oraz dla reklamodawców szukających interesujących miejsc dla kampanii w Internecie. Ad4Mass oferuje 9 rozmiarów kreacji reklamowych, zarówno
w formie statycznej jak i dynamicznej. Plany Ad4Mass zakładają pozyskanie do końca kwietnia 2011 r. 2 tys. wydawców i osiągnięcie zasięgu na poziomie 1 mln real users dziennie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry