Ad4Mass bez prowizji również w sierpniu

System reklamy internetowej Ad4Mass także w sierpniu nie będzie pobierać prowizji od zleconych kampanii internetowych. Promocja ogłoszona na początku wakacji została właśnie przedłużona na kolejny miesiąc.

1 lipca Ad4Mass całkowicie zrezygnował ze swoich opłat, które pobiera od zleconych kampanii. W ostatnich dniach miesiąca zapadła decyzja, by letnia akcja promocyjna obowiązywała także w sierpniu.

„Dajemy reklamodawcom jeszcze jeden miesiąc wakacji cenowych w naszym serwisie i zmniejszamy prowizję o 100 proc. Latem ruch na rynku reklamowym jest znacznie mniejszy, a my chcemy przeciwstawić się tej tendencji i zachęcić do działań promocyjnych. Ponadto zależy nam na przekonaniu do naszego systemu osób, które do tej pory nie zdecydowały się na reklamę internetową” – mówi Piotr Kasprzycki, Prezes GTW Media, spółki, która stworzyła Ad4Mass.

Po wakacyjnej obniżce najtańszą reklamę można wykupić w systemie Ad4Mass już za jedyne 10 groszy. Dostępnych jest także wiele reklam, które kosztują mniej niż złotówkę. Po rezygnacji z prowizji ceny w całym serwisie spadły nawet o 30 proc.

System reklamy internetowej Ad4Mass został uruchomiony w kwietniu 2010 r. Przeznaczony jest jednocześnie dla osób, które na swoich witrynach internetowych chcą zamieszczać reklamy oraz dla reklamodawców szukających interesujących miejsc dla kampanii w Internecie. Ad4Mass oferuje 9 rozmiarów kreacji reklamowych, zarówno
w formie statycznej jak i dynamicznej. Plany Ad4Mass zakładają pozyskanie do końca kwietnia 2011 r. 2 tys. wydawców i osiągnięcie zasięgu na poziomie 1 mln real users dziennie.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry